Ikea Tarno - Столица

Код на Производот: 8915

Достапност:Има на залиха

1,390 ден 1,390
Материјал: Дрво, челик Димензии: 39 х 40 х 79 см Шифра: 900.954.28 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.