Ikea Tarendo - Маса

Код на Производот: 10121

Достапност:Има на залиха

3,690 ден 3,690
Димензии: Должина: 110 см Ширина: 67 см Висина: 74 см Материјал: Иверицаm челик, полипропиленска пластика Шифра: 990.004.83 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.