Ikea Svarta - Кревети на спрат

Код на Производот: 9553

Достапност:Има на залиха

14,990 ден 14,990
Кревети на спрат со метална рамка, идеални за помали простории. Едноставниот дизајн нуди широки можности за одлично надополнување на ентериерот на детската соба. Димензии: Должина: 209 cm Ширина: 97 cm Висина: 159 cm Материјал: Челик * Погодни за душеци со димензии: 90 х 200 cm (не се вклучени) ** Горниот спрат не се препорачува за деца помали од 6 години. Шифра: 102.479.73 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.