Ikea Svallet - Столна ламба

Код на Производот: 10412

Достапност:Има на залиха

550 ден 550
Материјал: Полипропиленска пластика Димензии: Висина: 35 cm Дијаметар на основата: 16 cm Дијаметар на абажур: 11 cm Должина на кабел: 2 m Тежина: 0.28 kg Димензии на пакувањето: 26 х 16 x 14 cm Шифра: 703.584.87 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.