Ikea Strala - Столна ламба Бела ѕвезда

Код на Производот: 10457

Достапност:Има на залиха

1,200 ден 1,200
Украсете го Вашиот дом со уникатните светилки на Ikea. Одличен избор за празници и прослави или едноставно псотавете ги таму каде што сакате да внесете топлина и уникатен светлосен амбиент. Димензии на ламбата без абажур: 48 х 12 cm Димензии на абажур: 48 cm Должина на кабел: 2,4 m Материјал: Абажур од картон, основа и држач од челик Шифра: 004.409.09 303.325.26 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.