Ikea Strala - Лустер

Код на Производот: 10462

Достапност:Има на залиха

1,100 ден 1,100
Димензии на абажур: 21 х 15 cm Материјал: 100% Полиестер Должина на кабел: 1.8 m Шифра: 104.409.04 103.865.77 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.