Ikea Strala - LED свеќник

Код на Производот: 10463

Достапност:Има на залиха

870 ден 870
Украсен LED свеќник со 5 свеќички кои ќе донесат вистинско расположение и топлина во Вашиот дом. Свеќите светат со мека и топла светлина, а едноставниот дизајн овозможува употреба во било кое време од годината. Истите имаат и тајмер и се вклучуваат во исто време секој ден, и светат 6 часа, а потоа автоматски се исклучуваат. Димензии: 4 х 23 х 15 cm Јачина на светлина: 4 lm Батерии: 2 х ААА (не се вклучени) Материјал: дрвена основа, свеќи од полипропиленска пластика * Не се наменети за надворешна употреба. Шифра: 904.403.54 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.