Ikea Stefan - Столица

Код на Производот: 10418

Достапност:Има на залиха

1,840 ден 1,840
Дрвена столица во црно-кафена боја кој идеално се вклопува во секој трпезариски простор. Максимална тежина: 110 kg Димензии: 42 х 49 х 90 cm Димензии на седиште: 36 х 39 х 45 cm Материјал: Дрво Димензии на пакувањето: 95 х 58 х 9 cm Тежина: 4 kg Шифра: 002.110.88 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.