Ikea Slakt - Кревет

Код на Производот: 9558

Достапност:Има на залиха

7,990 ден 7,990
Димензии: Должина: 207 cm Ширина: 98 cm Материјал: Иверица * Латофлекс и душек не се вклучени. Шифра: 003.627.46 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.