-11%

Ikea Slakt - Детски кревет на извлекување

Код на Производот: 9340

Достапност:Има на залиха

19,990 ден 17,990 ден 17,990
Практичен детски кревет со дополнителен кревет на извлекување како и фиоки за складирање на облека, постелнина, играчки и сл. Димензии: Должина: 206 cm Ширина: 96 cm Висина: 56 cm Ширина на една фиока: 90 cm Длабочина на фиока: 57 cm Димензии на креветот во отворена позиција: Должина: 206 cm Ширина: 193 cm Материјал: Иверица Боја: Бела * Душеци за спиење не се вклучени. ** Максимална дозволена тежина по кревет: до 100 кг. Шифра: 892.277.31 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.