Ikea Skubb - Платнен организер

Код на Производот: 9931

Достапност:Има на залиха

690 ден 690
Димензии: Ширина: 44 cm Длабочина: 34 cm Висина: 11 cm Материјал: 100% Полиестер, полипропиленска пластика Шифра: 101.855.93 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.