Ikea Sjopenna Столна ламба

Код на Производот: 203.238.72

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 1,490
Код на производ:203.238.72

Карактеристики на производот:
> Материјал: пластика, природна гума, абажур од бреза 
> Боја: бела 

Димензии на производот:
> Висина: 30 см
> Дијаметар: 28 см
> Кабел, должина: 2 м 

Димензии на пакувањето:
> Должина: 32 см
> Ширина: 15 см
> Висина: 6 см
Бруто тежина: 0.45 кг 

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот