Ikea Ryra - Абажур

Код на Производот: 9562

Достапност:Има на залиха

420 ден 420
Дијаметар: 25 cm Материјал: 100% Полиестер Бои и шифри: - Бордо: 804.040.83 - Темно зелена: 004.197.57 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.