Ikea Ryet - Две LED светилки E27 200 lm

Код на Производот: 9486

Достапност:Има на залиха

390 ден 390
Материјал: Поликарбонатска пластика Јачина: 200 лумени Вид навој: Е27 Пакетот содржи две светилки. Шифрa: 803.718.98 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.