Ikea Ruter - Даска за пеглање

Код на Производот: 9925

Достапност:Има на залиха

1,390 ден 1,390
Димензии: Минимална висина: 60 cm Максимална висина: 89 cm Ширина: 33 cm Должина: 108 cm Материјал: челик, полиестер (полнење), 100% памук (навлака) Шифра: 301.189.70 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.