Ikea Rotera - Свеќник

Код на Производот: 9923

Достапност:Има на залиха

550 ден 550
Висина: 21 см Материјал: Стакло, челик Шифри и бои: - Розева: 504.224.27 - Зелена: 304.224.28 - Бела: 301.229.86 - Црна: 101.229.87 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.