Ikea Ronnskar - Метална сталажа

Код на Производот: 10763

Достапност:Има на залиха

3,070 ден 3,070
Ширина: 42 cm Длабочина: 40 cm Висина: 176 cm Шифра: 900.937.64 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.