-15%

Ikea Poang Детска фотелја

Код на Производот: 393.379.11

Достапност:Нема на залиха

3,499 ден 2,990 ден 2,990
Код на производ:393.379.11

Карактеристики на производот :
> Материјал: ткаенина, челик
> Боја: беж

Димензии на прозиводот:
> Ширина: 47 см
> Длабочина: 56 см
> Висина: 68 см
> Ширина на седиштето: 38 см
> Длабочина на седиштето: 36 см
> Висина на седиштето: 24 см

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.