Ikea Patrull - 12 Заштитници за штекер

Код на Производот: 9927

Достапност:Има на залиха

350 ден 350
Безбедноста на Вашето дете е на прво место, затоа со овие заштитници за штекер кои лесно се поставуваат и вадат, можете да бидете опуштени и сигурни дека Вашето дете е заштитено. Пакувањето содржи: 12 заштитници за штекер Шифра: 200.989.63 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.