Ikea Nymane - Ѕидна ламба

Код на Производот: 9482

Достапност:Има на залиха

1,690 ден 1,690
Материјал: Алуминиум, челик Висина: 11 см Дијаметар: 7 см Шифрa: 903.569.63 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.