Ikea Nymane - Двонасочна ѕидна ламба

Код на Производот: 9481

Достапност:Има на залиха

1,090 ден 1,090
Материјал: Алуминиум, челик Висина: 15 см Дијаметар: 7см Шифрa: 603.978.61 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.