Ikea Neiden - Кревет

Код на Производот: 9557

Достапност:Има на залиха

3,790 ден 3,790
Димензии: Должина: 205 cm Ширина: 94 cm Материјал: Дрво * Латофлекс и душек не се вклучени. Шифра: 403.952.45 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.