Ikea Minnen - Кревет со флексибилна должина

Код на Производот: 9556

Достапност:Има на залиха

7,400 ден 7,400
Елегантен кревет со флексибилна должина со кој нема да имате потреба од замена за детскиот кревет! Едноставно одредете ја саканата должина и продолжете да го користите истиот кревет. Уникатниот дизајн идеално се вклопува во помали простории и одговара на сечиј вкус. Димензии: Минимална должина: 135 cm Максимална должина: 209 cm Ширина: 85 cm Материјал: Челик * Латофлексот е вклучен. ** Душекот не е вклучен. Бои и шифри: - Црна боја: 503.042.35 - Бела боја: 903.042.38 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.