Ikea Marius Столче/табуретка

Код на Производот: 101.356.59

Достапност:Има на залиха

650 ден 650
Код на производ:101.356.59

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  метал, пластика
 > Боја: црна
 > Тестирано со: 100 кг

Димензии на производот

 > Седиште, дијаметар: 32 см
 > Ширина: 40 см
 > Седиште, висина: 45 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
 > Должина: 46 см
 > Ширина: 43 см
 > Висина: 5 см
 > Бруто Тежина: 2,00 кг

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот