Ikea Mammut - Детско столче

Код на Производот: 8827

Достапност:Има на залиха

1,090 ден 1,090
Ширина: 39 см Висина: 67 см Длабочина: 26 см Материјал: Полипропиленска пластика Тежина: 2 кг Димензии на пакувањето: 45 х 39 х 13 см Бои: - Црвена: 403.653.66 - Бела: 403.653.71 - Розева: 803.823.21 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.