Ikea Mammut - Детско столче / Бело

Код на Производот: 403.653.71

Достапност:Има на залиха

1,050 ден 1,050

Код на производ:603.653.46

Карактеристики на производот 
  > Материјал: ПВЦ
  > Боја: бело

*погоден за надворешна употреба 

Димензии на производот:

  • Ширина: 39 cm
  • Висина: 67 cm
  • Седиште, длабочина: 26 cm
  • Седиште, висина: 30 cm

Димензии на пакувањето:

  •  > Должина: 45 cm
  •  > Ширина: 39 cm
  •  > Висина: 13 cm
  • Бруто тежина на пакувањето: 2.20  kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.