Ikea Malm - Тоалетна маса

Код на Производот: 102.036.10

Достапност:Има на залиха

7,640 ден 7,640
Код на производ:102.036.10
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  медијапан
 > Боја: бела

Димензии на производот:
 > Ширина: 120 см
 > Длабочина: 41 см
 > Висина: 78 см

Димензии на пакување:
Број на пакување: 1
 > Должина: 148 см
 > Ширина: 45 см
 > Висина: 12 см
 > Бруто Тежина: 22,55 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.