Ikea Malm - Кревет 140 х 200 cm

Код на Производот: 9905

Достапност:Има на залиха

11,890 ден 11,890
Широк единечен кревет кој ќе Ви донесе удобност и топлина во домот. Под креветот е оставен простор за сами да го организирате со додатоците на Икеа по Ваша желба. Димензии: Должина: 209 cm Ширина: 156 cm Висина на горна носечка даска: 100 cm Висина на долна носечка даска: 38 cm * Погоден за душек со димензии: 140 х 200 cm (не е вклучен) Материјал: Дрво (даб) * Кон креветот не е вклучен латофлекс. Шифра: 002.631.00 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.