Ikea Mala - Дрвена табла 2 во 1

Код на Производот: 10147

Достапност:Има на залиха

2,099 ден 2,099
Одлична занимација за најмалите, практична табла за цртање 2 во 1! Едната страна е наменета за цртање со креда, а другата е наменета за пишување со маркери кои се бришат. Димензии: 43 x 62 x 118 cm Препорачливо за деца постари од 3 години. Шифра: 500.210.76 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.