Ikea Majorna Подна ламба

Код на Производот: 203.236.69

Достапност:Има на залиха

1,360 ден 1,360
Код на производ:203.236.69

Карактеристики на производот:
> Материјал: челик, пластика, хартија
> Боја: бела

Димензии на производот
> Висина: 140 см
> Абажур, дијаметар: 29 см
> Кабел, должина: 2,6 м

Димензии на пакетот
> Должина: 36 см
> Ширина: 31 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина: 2,50 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.