Ikea Lersta - Ѕидна светилка

Код на Производот: 001.106.40

Достапност:Има на залиха

1,500 ден 1,500
Код на производ:001.106.40
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  челик, метал

Димензии на производот:
  •  > Висина: 131 см
  •  > Основа, дијаметар: 25,5 см
  •  > Светилка, дијаметар: 15,5 см
  •  > Кабел, должина: 200 см
Димензии на пакување:
  • Должина: 59 см
  • Ширина: 26 см
  • Висина: 14 см
  • Бруто Тежина: 2,88 кг
  • Број на пакување: 1

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.