Ikea Lennart - Подвижен фиокар

Код на Производот: 10408

Достапност:Има на залиха

1,090 ден 1,090
Подвижен фиокар кој можете лесно и брзо да го преместите на било кое место во Вашиот дом или канцеларија. Елегантниот дизајн идеално ќе се вклопи во секој ентериер. Димензии: 30 х 34 х 56 cm Максимална тежина на една фиока: 5 kg Материјал: Метал Тежина: 3,5 kg Шифра: 303.261.77 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.