Ikea Latt - Детска масичка со две столчиња

Код на Производот: 8826

Достапност:Има на залиха

2,690 ден 2,690
Димензии на масичка: 63 х 48 х 45 см Димензии на столче: 28 х 28 х 28 см Материјал: Дрво Тежина: 6 кг Димензии на пакувањето: 66 х 47 х 7 см Шифра: 501.784.11 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.