Ikea Lampan - Столна ламба

Код на Производот: 200.469.88

Достапност:Има на залиха

580 ден 580
Код на производ:200.469.88
Карактеристики на производот 
  • Материјал: ПВЦ
  • Боја: бела

Димензии на производот:
  •  Висина: 29 cm
  •  Основа, дијаметар: 13 cm
  •  Абажур, дијаметар: 19 cm
  •  Кабел, должина: 130 cm
Димензии на пакувањето:  
  • Дијаметар: 19 cm
  • Висина: 15 cm
  • Бруто тежина на пакувањето: 0,32  kg