Ikea Laiva - Полица

Код на Производот: 401.785.91

Достапност:Има на залиха

2,500 ден 2,500
Код на производ:401.785.91

Карактеристики на производот:
 > Материјал:  иверица
 > Боја:  темно кафена

 > Димензии на производот:
  • Ширина: 62cm
  • Длабочина:  24 cm
  • Висина: 165 cm 
  • Макс. оптоварување / полица: 15  кг 

 Димензии на пакувањето: 

  •  > Должина: 119 cm
  •  > Ширина: 25 cm
  •  > Висина: 8 cm
Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 13.87  kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.