Ikea Lack Ѕидна полица

Код на Производот: 404.305.88

Достапност:Има на залиха

580 ден 580

Достапни Опции

Код на производ:
404.305.88 - Црна
502.821.77 - Бела

Карактеристики на производите:
Материјал: иверица, лесонит, ивица од пластика, акрилна боја
Боја: црна; бела

Димензии на производот
Должина: 30 см
Длабочина: 26 см
Висина: 5 см
Макс. тежина: 3 кг

Димензии на пакетот:
Должина: 30 см
Ширина: 20 см
Висина: 5 см
Бруто тежина: 0,86 кг 
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.