Ikea LACK Вертикална ѕидна полица

Код на Производот: 602.821.86

Достапност:Има на залиха

4,100 ден - 4,610 ден
4,100 ден 4,100

Достапни Опции

Код на производ:
602.821.86- Бела
804.305.91- Црна
604.305.92 - Даб

Карактеристика на прозиводот;
> Материјал: иверица
> Боја: бела; црна; даб;

Димензии на производот:
> Ширина: 30 см
> Длабочина: 28 см
> Висина: 190 см
> Макс. тежина: 25 кг
> Макс. оптоварување / полица: 3 кг

Димензии на пакувањето:
> Должина: 192 см
> Ширина: 32 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина: 15.05 кг 

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.