Ikea Lack TV - ТВ комода

Код на Производот: 8810

Достапност:Има на залиха

1,390 ден 1,390
Ширина: 90 см Длабочина: 26 см Вичина: 45 см Максимална тежина на полица: 10 кг Максимална тежина: 30 кг Материјал: Иверица Димензии на пакувањето: 91 х 37 х 7 см Шифри: - Црна: 902.432.97 - Бела: 004.500.88 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.