Ikea Lack - Клуб маса 55х55 cm

Код на Производот: 8809

Достапност:Има на залиха

890 ден 890
Должина: 55 см Ширина: 55 см Висина: 45 см Максимална тежина: 25 кг Материјал: иверица Димензии на пакувањето: 75 х 55 х 5 см Тежина: 3.82 кг Шифри: - Црна: 200.114.08 - Бела: 304.499.08 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.