Ikea Lack - Клуб маса 118х78 cm

Код на Производот: 8812

Достапност:Има на залиха

3,590 ден 3,590
Должина: 118 см Ширина: 78 см Висина: 45 см Материјал: Иверица Тежина: 16.92 кг Димензии на пакувањето: 139 х 78 х 45 см Шифри: - Црно/кафена: 001.042.91 - Бела: 804.499.01 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.