Ikea Lack - Ѕидна полица 110 х 26 cm

Код на Производот: 902.821.80

Достапност:Има на залиха

1,160 ден 1,160

Достапни Опции

Код на производ:
902.821.80 - Бела
401.036.33 - Црна
Карактеристика на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Должина: 110 см
> Длабочина: 26 см
> Дебелина: 5 см

Димензии на пакужавето>
> Должина: 110 см
> Ширина: 27 см
> Висина: 5 см
Бруто тежина: 4,50 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.