Ikea Kvart - Ламба

Код на Производот: 000.947.96

Достапност:Има на залиха

580 ден 580
Код на производ:000.947.96
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  челик 
 > Боја:  беж 

Димензии на производот:
 > Дијаметар: 8 см
 > Абажур, дијаметар: 8.5 см
 >Кабел, должина: 3 м
> Држач за ѕид, дијаметар: 8 см 

Димензии на пакување:
Број на пакување: 1
 > Должина: 25 см
 > Ширина: 16 см
 > Висина: 9 см
 Бруто Тежина: 0,49 кг

* Се препорачува да се користи светилка IKEA: R50 E14 200lm 

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.