Ikea Kullen - Фиокар со 5 фиоки

Код на Производот: 9059

Достапност:Има на залиха

5,990 ден 5,990
Ширина: 70 см Длабочина: 40 см Висина: 112 см Материјал: Иверица Тежина: 20 кг Шифра: 203.936.61 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.