Ikea Krama - Бебешко марамче

Код на Производот: 10755

Достапност:Има на залиха

590 ден 590
Шифра: 400.545.38 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.