Ikea Klipsk - Масичка за во кревет

Код на Производот: 10758

Достапност:Има на залиха

999 ден 999
Должина: 56 см Ширина: 36 см Висина: 26 см Тежина: 1.52 кг Шифра: 002.588.82 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.