Ikea Kallax Полица со 4 прегради ВЕНГЕ

Код на Производот: 602.758.12

Достапност:Има на залиха

2,750 ден 2,750
Код на производ:602.758.12

Карактеристики на производот:
>Материјал: иверица
> Боја: темно кафеава

Димензии на производот
> Ширина: 77 см
> Длабочина: 39 см
> Висина: 77 см
> Макс. оптоварување / полица: 13 кг
> Максимален товар  ѕиден шкаф: 20 кг

Димензии на пакувањето:
> Должина: 81 см
> Широчина: 41 см
> Височина: 19 см
Бруто тежина: 19.00 кг 

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.