Ikea Kallax - Полица со 4 прегради

Код на Производот: 202.758.14

Достапност:Има на залиха

3,050 ден 3,050
Код на производ: 202.758.14
Карактеристики на производот 
  > Материјал: медијапан
  > Боја: бела
  > Макс. оптоварување / полица: 13 кг

Димензии на производот:
  > Ширина: 77 см
  > Длабочина: 39 см
  > Висина: 77 см

Димензии на пакување:
  > Должина: 81 см
  > Ширина: 41 см
  > Висина: 19 см
  > Бруто тежина: 19,00 кг
Број на пакување: 1
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.