Ikea Kallax Полица 77х147 Даб

Код на Производот: 003.245.18

Достапност:Има на залиха

6,200 ден 6,200
Код на производ:003.245.18

Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица,
> Боја: даб

Димензии на производот:
> Ширина: 77 см
> Длабочина: 39 см
> Висина: 147 см
> Макс. оптоварување / полица: 13 кг

Димензии на пакетот:
> Должина: 152 см
> Ширина: 41 см
> Висина: 17 см
Бруто тежина: 33,50 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.