-18%

Ikea Jall - Сушара за облека

Код на Производот: 9913

Достапност:Има на залиха

1,090 ден 899 ден 899
Димензии: Висина: 82 cm Ширина: 40 cm Должина: 79 cm Материјал: челик Шифра: 802.428.92 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.