Ikea Jall - Платнена корпа за алишта

Код на Производот: 9914

Достапност:Има на залиха

590 ден 590
Димензии: Висина: 64 cm Ширина: 43 cm Должина: 41 cm Материјал: челик, полиестер Шифра: 701.189.68 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.